اتاق خبر فولاد

ثبت رکورد تولید روزانه و ماهانه در شرکت فولاد اکسین خوزستان

ثبت رکورد تولید روزانه و ماهانه در شرکت فولاد اکسین خوزستان

هم‌زمان با پانزدهمین سالگرد بهره‌برداری از شرکت فولاد اکسین خوزستان، رکورد تولید روزانه و ماهانه در این مجموعه عظیم صنعتی به دست توانمند جوانان جهادگر اکسینی شکسته شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات‌آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان، فولاد مردان اکسین موفق شدند در راه اقتدا به شهدای خدمت،در طول یک ۲۴ ساعت با تولید پنج هزار و ۸۶ تن اسلب، رکورد تولید روزانه جدیدی را در تاریخ این شرکت به ثبت برسانند.

رکورد تولید روزانه ثبت شده توسط فولاد مردان اکسینی در آخرین روز اردیبهشت ماه نیز حدود ۲۰۰ تن بالاتر از رکورد قبلی است که حدود هفت سال قبل محقق شده بود.

همچنین در فروردین ماه امسال، شرکت فولاد اکسین خوزستان توانست رکورد ماهانه تولید را با تولید بیش از ۸۳ هزار تن بشکند؛ در راستای این رکوردشکنی نیز در اردیبهشت ماه رکورد جدیدی به ثبت رسید و تناژ نورد اسلب با افزایش حدود ۸۰۰ تنی، میزان ۸۳۸۵۵ هزار و ۸۵۵ تن ثبت شد.

این در حالی است که این رکوردها با تمرکز بر محصولات استراتژیک و با ارزش افزوده بالا که سودآوری مطلوبی برای فولاد اکسین دارد، همراه است. پیش از این و در فروردین ماه امسال، شرکت فولاد اکسین خوزستان موفق به ثبت رکورد تاریخی بیشترین تناژ تولیدی شده بود.

منبع خبر: فلزات آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *